O nas

Sport to emocje. Sport to dynamika. Sport to adrenalina. Satysfakcja, ale i ciężka praca. I chociaż nie każdy z nas może zostać profesjonalnym piłkarzem – każdy kibic, trener, miłośnik sportu, gracz – czuje ten sam sportowy rytm. To właśnie wyróżnia wspaniałą społeczność, którą łączy piłka nożna - jedność.

Zawsze chcieliśmy być jej częścią: wielu z nas grało w drużynach, a wszyscy dzielimy pasję do piłki nożnej. Do wspaniałej, sportowej rywalizacji. Na bazie tych doświadczeń i zainteresowań, zrodził się pomysł docenienia i zaangażowania młodych piłkarzy, przyczyniając się do organizacji oraz wspierając lokalne turnieje piłkarskie. Był to dla nas pierwszy krok.

Krok drugi? Wśród dających z siebie wszystko zawodników, zrodziła się idea RitmoSport – idea społeczności, której serca biją w sportowym rytmie. W rytmie zwycięzców. Chcemy by RitmoSport było miejscem, w którym rozpoczyna się spełnianie sportowych marzeń – znalezienie rękawic, dzięki którym obronimy każdego gola, butów, z którymi nie doścignie nas nikt! Stawiamy na najlepszą jakość, starając się dać Ci narzędzia dzięki którym będziesz zwyciężał. To nie tylko doskonałe produkty – to przede wszystkim pewność doskonałego występu za każdym razem, pewność, która pozwala wygrywać. To sprzęt i akcesoria, które mają nadążyć za Twoimi marzeniami i osiągnięciami.

Sport to praca zespołowa i gra w jednym rytmie, dlatego chcielibyśmy przyczyniać się także do budowania zgranych, dobrze wyposażonych ekip sportowych. Oferując pełne wyposażenie drużynowe: zarówno dla w pełni profesjonalnych jak i tych początkujących klubów. Zapewniając ekipom zestawy ubrań i akcesoriów, marzymy by dostarczać tym coś więcej.

Chcemy by każdy gracz, niezależnie od doświadczenia i poziomu, poczuł w sercu Ritmosport – uczucie jedności z drużyną, gotowości do meczu, wyzwań i zwycięstwa.