Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. KOSZULKA POLO LIGA 2.0

  169,00 zł

  Marka Uhlsport przedstawia koszulkę polo odznaczającą się świetną ergonomią, przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania. Koszulka Polo Liga 2.0 idealnie nadaje się na upalne, letnie treningi na murawie.

 2. KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM MATCH

  149,00 zł

  Koszulka została zaprojektowana z myślą o pracy bramkarzy, by wykonywali zadania komfortowo, co idealnie zapewniane jest przez długie ochraniacze na łokci, ergonomicznie dopasowanym kroju oraz dobrej przepuszczalności powietrznej jak i cieplnej. Zastosowanie specjalnej tkaniny smartbreathe Mesh sprawia, że Koszulka Bramkarska firmy uhlsport spisuje się w każdych warunkach zapewniając optymalne rozwiązania do gry na boisku.

 3. KOSZULKA MECZOWA Z DŁUGIM RĘKAWEM STREAM 3.0

  109,00 zł

  Przodująca na rynku marka Uhlsport wypuszcza Koszulkę Stream 3.0, dedykowaną dla zawodników spędzających wolny czas na murawie, dzięki świetnej ergonomii, odporności na spranie i wysokiej jakości wykonania.

 4. KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM

  169,00 zł

  KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM dostosowana do najbardziej wymagających graczy - komfort, ergonomia, system chłodzenia to cechy kluczowe dla koszulki stworzonej z myślą o zwycięzcach. Ciężkie treningi oraz zacięte mecze są idealnym środowiskiem dla tego produktu.

 5. KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM TOWER UHLSPORT

  137,40 zł

  Koszulka bramkarska z długim rękawem Tower Uhlsport to znakomity produkt dedykowany dla zapalonych piłkarzy. Podczas treningów oraz meczy niezbędne jest to, żeby komfort użytkowania był największy, bo każdy nawet najmniejszy czynnik może decydować o wygranej.

 6. KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM STREAM 3.0 UHLSPORT

  149,00 zł

  Koszulka bramkarska z długim rękawem Stream 3.0 Uhlsport to produkt utworzony dla sprecyzowanej grupy sportowców, stawiających sobie za cel zwycięstwo. Przodujący na rynku model idealnie dopasowuje się do wymagających zawodników, biorąc za cel ścisłą współpracę podczas meczu.

 7. KOSZULKA BRAMKARSKA STREAM 3.0 UHLSPORT

  119,00 zł

  nadruk uhlsport na piersi cienkie paski w kontrastowym kolorze

 8. KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM UHLSPORT

  169,00 zł

  KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM UHLSPORT to produkt utożsamiany z wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół - oferuje właścicielowi idealne warunki do gry na murawie, kiedy liczy się jedność gracza i piłki.

 9. KOSZULKA MECZOWA LIGA 2.0 UHLSPORT

  109,00 zł

  Koszulka Meczowa Liga 2.0 to produkt utworzony dla sprecyzowanej grupy sportowców, stawiających sobie za cel zwycięstwo. Przodujący na rynku model idealnie dopasowuje się do wymagających zawodników, biorąc za cel ścisłą współpracę podczas meczu.