Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM MATCH

  149,00 zł

  Koszulka została zaprojektowana z myślą o pracy bramkarzy, by wykonywali zadania komfortowo, co idealnie zapewniane jest przez długie ochraniacze na łokci, ergonomicznie dopasowanym kroju oraz dobrej przepuszczalności powietrznej jak i cieplnej. Zastosowanie specjalnej tkaniny smartbreathe Mesh sprawia, że Koszulka Bramkarska firmy uhlsport spisuje się w każdych warunkach zapewniając optymalne rozwiązania do gry na boisku.

 2. KOSZULKA MECZOWA Z DŁUGIM RĘKAWEM STREAM 3.0

  109,00 zł

  Przodująca na rynku marka Uhlsport wypuszcza Koszulkę Stream 3.0, dedykowaną dla zawodników spędzających wolny czas na murawie, dzięki świetnej ergonomii, odporności na spranie i wysokiej jakości wykonania.

 3. KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM

  169,00 zł

  KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM dostosowana do najbardziej wymagających graczy - komfort, ergonomia, system chłodzenia to cechy kluczowe dla koszulki stworzonej z myślą o zwycięzcach. Ciężkie treningi oraz zacięte mecze są idealnym środowiskiem dla tego produktu.

 4. KOSZULKA BRAMKARSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM STREAM 3.0 UHLSPORT

  149,00 zł

  Koszulka bramkarska z długim rękawem Stream 3.0 Uhlsport to produkt utworzony dla sprecyzowanej grupy sportowców, stawiających sobie za cel zwycięstwo. Przodujący na rynku model idealnie dopasowuje się do wymagających zawodników, biorąc za cel ścisłą współpracę podczas meczu.