Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. SPODNIE BRAMKARSKIE TORWARTTECHNIK ESSENTIAL

  199,00 zł

  SPODNIE BRAMKARSKIE TORWARTTECHNIK ESSENTIAL

  Produkt zaprojektowany zgodnie ze standaryzacją Uhlsport spełnia założenia wyrobu doskonałego - wysokiej klasy materiały, świetna ergonomia oraz duży komfort sprawiają, iż Spodnie Bramkarskie TorwarTechnik Essential znajdują wielu miłośników wśród kasty sportowej. Poprzez zastosowanie dopasowanego kroju oraz ochraniaczy bioder i kolan spodnie bez problemu deklasują inne modele pod względem ochrony oraz wygody i stają na podium najlepszych produktów.

 2. SPODNIE BRAMKARSKIE ANATOMIC UHLSPORT

  169,00 zł

  Spodnie Bramkarskie Anatomic UhlSport to produkt stworzony z myślą o sportowcach, charakteryzujący się dbałością o najmniejszy szczegół, świetną ergonomią i wysokim komfortem użytkowym, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

 3. SPODNIE BRAMKARSKIE STANDARD UHLSPORT

  169,00 zł

  Spodnie Bramkarskie Standard UhlSport to projekt opracowany w standardzie UhlSport odznacza się mieszanką najlepszych cech jakie są niezbędne do efektownej gry w piłkę nożną. Ergonomia, trwałość, wygoda to fundamenty potrzebne sportowcowi do wygrywania.

 4. SPODNIE BRAMKARSKIE ESSENTIAL UHLSPORT

  199,00 zł

  Spodnie bramkarskie ESSENTIAL UHLSPORT to projekt opracowany w standardzie UhlSport odznacza się mieszanką najlepszych cech jakie są niezbędne do efektownej gry w piłkę nożną. Ergonomia, trwałość, wygoda to fundamenty potrzebne sportowcowi do wygrywania.

 5. SPODNIE BRAMKARSKIE ANATOMIC KEVLAR UHLSPORT

  249,00 zł

  Spodnie bramkarskie Anatomic Kevlar Uhlsport przeznaczone dla zapalonych piłkarzy, aby jeszcze bardziej ułatwić im zdobywanie kolejnych osiągnięć na drodze kariery. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów pozwoliło na stworzenie projektu spełniającego się przy wygrywaniu meczy.

 6. SPODNIE BRAMKARSKIE TORLINIE UHLSPORT

  199,00 zł

  Kierunek wytwarzania Spodni bramkarskich Torlinie Uhlsport został zmodernizowany przez użycie nowoczesnego kroju z nowym i elastycznym materiałem, dzięki czemu ergonomia użytkowania produktu stała się najbardziej istotnym aspektem przy produkcji ubrania.

 7. SPODNIE BRAMKARSKIE ESSENTIAL UNPADDED

  175,00 zł

  SPODNIE BRAMKARSKIE ESSENTIAL UNPADDED to projekt opracowany w standardzie UhlSport odznacza się mieszanką najlepszych cech jakie są niezbędne do efektownej gry w piłkę nożną. Ergonomia, trwałość, wygoda to fundamenty potrzebne sportowcowi do wygrywania.