RitmoSport oferuje profesjonalny sprzęt bramkarski dla dzieci i juniorów. Przy stałej współpracy oferujemy akademiom i drużynom specjalne korzyści finansowe na zakup odzieży piłkarskiej dla dzieci, koszulek, spodenek, kompletów, zestawów treningowych, zestawów meczowych. Oferujemy piłki, rękawice, stroje bramkarskie dla dzieci firm: adidas, NIKE, uhlsport. Wejdź i sprawdź nowości, promocje. Graj w rytmie zwycięzców!

Podczas dobierania oferty dla młodych mistrzów przyświecał nam jeden cel - przyszłość malująca się w jasnych barwach. To właśnie ta myśl przewodziła wszystkim naszym działaniom mających zapewnić to co najlepsze dla najistotniejszej pozycji jaką jest bramkarz. To na nim spoczywa ciężar meczu, w którym musi poświęcić siły dla wygranej całego zespołu. Mając na uwadze tak ważne zadanie RitmoSport wychodzi naprzeciw oferując starannie wyselekcjonowane elementy wyposażenia wyróżniające się wyjątkową jakością wykonania oraz świetnie dobranymi parametrami takimi jak: ergonomia, dopasowanie oraz komfort użytkowania - dzięki temu zawodnik może bez problemu skupić się na swoim zadaniu i dążyć do doskonałości. 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. ELIMINATOR SOFT SF JUNIOR

  175,00 zł

  Wyposażenie młodego bramkarza stworzone z myślą o wsparciu jakiego potrzebuje on podczas meczu. Rękawice wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół idealnie sprawdzają się w pochłanianiu w energii piłki, dbając o bezpieczeństwo dziecka.

 2. ELIMINATOR SOFT SF+ JUNIOR

  229,00 zł

  Wyposażenie młodego bramkarza stworzone z myślą o wsparciu jakiego potrzebuje on podczas meczu. Rękawice wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół idealnie sprawdzają się w pochłanianiu w energii piłki, dbając o bezpieczeństwo dziecka.

 3. SPODENKI BRAMKARSKIE SIDESTEP JR

  169,00 zł

  Przy projekcie spodenek uwzględniono takie cechy jak wytrzymały materiału pozwalający uzyskać możliwie jak największą trwałość, dopasowane ochraniacze bioder wzmacniające ergonomię oraz sznurek wewnątrz elastycznego ściągacza w pasie.

 4. RĘKAWICE TENSIONGREEN SOFT SF JUNIOR UHLSPORT

  129,27 zł

  Rękawice TENSIONGREEN SOFT SF JUNIOR powstały po to, aby stanowić jedność z graczem oraz zapewniać mu bezpieczeństwo. Marka Uhlsport to ergonomia, trwałość i wygoda.

 5. RĘKAWICE SOFT SF+ JUNIOR UHLSPORT

  209,00 zł

  Rękawice SOFT SF+ JUNIOR powstały po to, aby stanowić jedność z graczem oraz zapewniać mu bezpieczeństwo. Marka Uhlsport to ergonomia, trwałość i wygoda.