Getry oraz skarpety zaproponowane przez Ritmo sport zostały zaprojektowane w sposób, aby podnosiły komfort i wygodę podczas gry oraz zapewniać odpowiednią wentylację, nawet podczas intensywnych wysiłku. To ważne, aby podczas treningu junior posiadał największy komfort i mógł w pełni poświęcić się pasji piłki nożej. Dzięki zaopatrzeniu przez firmy adidas, Nike oraz Uhlsport można uzyskać dostęp jedynie do najlepszych egzemplaży getrów piłkarskich dla dzieci, które zapewniom młodym talentom wsparcie podczas każdego momentu meczu.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. GETRY JUNIOR

  25,00 zł

  Produkt stworzony z myślą o młodych piłkarzach, aby mógł chronić piszczele przed urazami dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału oraz zaangażowania zespołu produkcyjnego. Getry Junior zostały zaprojektowaniu w oparciu o doświadczenie i testy w ogniu prawdziwej rywalizacji, przez co ergonomia i komfort w użytkowaniu stały się priorytetem na równi z bezpieczeństwem gracza. 

 2. Getry Piłkarskie MATCHFIT SOCK Nike

  59,00 zł

  Getry Piłkarskie  MATCHFIT SOCK idealnie sprawdzają się przy ciężkich treningach na murawie. Przy zastosowaniu sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnych zastosowań getry bez wątpienia są najlepszym wyborem dla młodego talentu.

 3. SKARPETOGETRY TEAM ESSENTIAL UHLSPORT

  59,00 zł
 4. GETRY BAMBINI UHLSPORT

  35,00 zł
 5. SKARPETOGETRY UCISKOWE UHLSPORT

  149,00 zł
 6. SKARPETOGETRY TEAM PRO UHLSPORT

  59,00 zł
 7. GETRY TUBE IT

  39,00 zł
 8. SKARPETOGETRY TEAM PRO ESSENTIAL UHLSPORT

  39,00 zł
 9. SKARPETOGETRY TEAM PERFORMANCE UHLSPORT

  69,00 zł
 10. GETRY JUNIOR /Z PASKAMI/

  25,00 zł

  Produkt stworzony z myślą o młodych piłkarzach, aby mógł chronić piszczele przed urazami dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału oraz zaangażowania zespołu produkcyjnego. Getry Junior z Paskami zostały zaprojektowaniu w oparciu o doświadczenie i testy w ogniu prawdziwej rywalizacji, przez co ergonomia i komfort w użytkowaniu stały się priorytetem na równi z bezpieczeństwem gracza. 

 11. Getry Piłkarskie CLASSIC II SOCK Nike

  34,00 zł

  Getry Piłkarskie CLASSIC II SOCK idealnie sprawdzają się przy ciężkich treningach na murawie. Przy zastosowaniu sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnych zastosowań getry bez wątpienia są najlepszym wyborem dla młodego talentu.