Jeśli masz pytania, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Masz do nas pytania, lub propozycje? Wypełnij formularz!

Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
  • Nasz adres

    al. Najświętszej Maryi Panny 38a/26, 42 - 200 Częstochowa

  • Zadzwoń do nas

    Biuro: +48 668 893 511,
    od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni uznanych ustawowo za wolne od pracy, w godzinach 8.00 - 17.00. Opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług.

 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Grupa AMP Media Spółka z o.o. (właściciel Sklepu internetowego Ritmo Sport) z siedzibą w Częstochowie (42 – 200), ul. Aleja NMP 38a/26, e-mail do kontaktu: biuro@ritmosport.pl.

 

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu i obsługi zgłoszenia/zapytania skierowanego do Sprzedającego. Podanie danych zawartych w formularzu, jak też wyrażenie zgody, jest w pełni dobrowolne. Brak zgody uniemożliwi wysłanie zgłoszenia/zapytania. Przetwarzanie danych odbywa się w oparciu o Pani/Pana zgodę. W zakresie wynikającym z przepisów prawa przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, a także przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Może również wnieść Pani/Pan skargę do organu nadzorczego. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności.