Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. KOSZULKA POLO GOAL

  199,00 zł

  Produkt przewidziany dla rozwijającej się kadry zawodników, dla której najważniejszymi wartościami są ergonomia, trwałość oraz komfort użytkowania. Dzięki sprawdzonej technice wytwarzania Koszulka Polo Goal jest bezkonkurencyjnym wyborem na rynku sportowym.

 2. KOSZULKA POLO STREAM 3.0 UHLSPORT

  139,00 zł

  Marka Uhlsport przedstawia Koszulkę Polo Stream 3.0 odznaczającą się świetną ergonomią, przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania. Produkt idealnie nadaje się na upalne, letnie treningi na murawie.

 3. KOSZULKA POLO ESSENTIAL UHLSPORT

  119,00 zł

  Marka Uhlsport przedstawia Koszulkę Polo Essential odznaczającą się świetną ergonomią, przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania. Produkt idealnie nadaje się na upalne, letnie treningi na murawie.

 4. KOSZULKA POLO LIGA 2.0 UHLSPORT

  169,00 zł

  Przodująca na rynku marka Uhlsport wypuszcza Koszulkę Treningową Liga 2.0, dedykowaną dla zawodników spędzających wolny czas na murawie, dzięki świetnej ergonomii, odporności na spranie i wysokiej jakości wykonania.

 5. KOSZULKA POLO GOAL UHLSPORT

  137,40 zł

  Marka Uhlsport przedstawia KOSZULKA POLO GOAL UHLSPORT odznaczającą się świetną ergonomią, przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania. Produkt idealnie nadaje się na upalne, letnie treningi na murawie.

 6. KOSZULKA POLO ESSENTIAL PRIME UHLSPORT

  199,00 zł
 7. KOSZULKA POLO STREAM 3.0

  139,00 zł

  Marka Uhlsport przedstawia Koszulkę Polo Stream 3.0 odznaczającą się świetną ergonomią, przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania. Produkt idealnie nadaje się na upalne, letnie treningi na murawie.

 8. KOSZULKA POLO ESSENTIAL

  119,00 zł
 9. KOSZULKA UHLSPORT TEAMSPORT

  49,00 zł
 10. KOSZULKA ESSENTIAL PROMO

  59,00 zł

  Sygnowana logiem marki Uhlsport Koszulka Essential Promo spełnia podstawowe założenia jakie kładzie na produkty firma: trwałość, ergonomia, jakość, materiały, co ukazała tworząc ten produkt.

 11. KOSZULKA POLO MATCH

  149,00 zł

  Marka Uhlsport przedstawia Koszulkę Polo Match odznaczającą się świetną ergonomią, przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania. Produkt idealnie nadaje się na upalne, letnie treningi na murawie.

 12. KOSZULKA POLO LIGA 2.0

  169,00 zł

  Marka Uhlsport przedstawia koszulkę polo odznaczającą się świetną ergonomią, przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania. Koszulka Polo Liga 2.0 idealnie nadaje się na upalne, letnie treningi na murawie.

 13. KOSZULKA POLO SCORE UHLSPORT

  149,00 zł

  Marka Uhlsport przedstawia koszulkę polo odznaczającą się świetną ergonomią, przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania. Koszulka Polo Score idealnie nadaje się na upalne, letnie treningi na murawie.