Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 110

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. POMPKA 2 WAY

  45,00 zł
 2. WOREK

  75,00 zł
 3. ELIMINATOR COMFORT ROLLFINGER

  299,00 zł

  Rękawice ELIMINATOR COMFORT ROLLFINGER zaprojektowane tak, aby w każdym momencie meczu bramkarz mógł czuć się pewnie i komfortowo. Technologia wytwarzania obejmuję wysoką ergonomię, najlepsze parametry ochronne oraz dobrą trwałość.

 4. ELIMINATOR STARTER GRAPHIT

  90,00 zł

  Rękawice ELIMINATOR STARTER GRAPHIT zaprojektowane tak, aby w każdym momencie meczu bramkarz mógł czuć się pewnie i komfortowo. Technologia wytwarzania obejmuję wysoką ergonomię, najlepsze parametry ochronne oraz dobrą trwałość.

 5. SPODNIE REPREZENTACYJNE UHLSPORT

  199,00 zł

  Kierunek wytwarzania Spodni Reprezentacyjnych Uhlsport został zmodernizowany przez użycie nowoczesnego kroju z nowym i elastycznym materiałem, dzięki czemu ergonomia użytkowania produktu stała się najbardziej istotnym aspektem przy produkcji ubrania.

 6. SPODNIE CLASSIC WOMEN

  149,00 zł

  Spodnie Classic Women to produkt stworzony z myślą o sportowcach, charakteryzujący się dbałością o najmniejszy szczegół, świetną ergonomią i wysokim komfortem użytkowym, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

 7. SPODENKI PIŁKARSKIE

  99,00 zł
 8. KOSZULKA - WARSTWA BAZOWA

  149,00 zł

  Użycie sprawdzonych technik wytwarzania, lat praktyki oraz wdrożenia nowych projektów zaowocowało wytworzeniem produktu spełniającego wymagania sportowego świata. Wysokiej klasy materiały, świetna ergonomia oraz duży komfort są flagowymi cechami Koszulki - Warstwa Bazowa.

 9. SPODENKI - WARSTWA BAZOWA

  109,00 zł

  Spodenki - Warstwa Bazowa oferuje idealne wsparcie dla sportowca przy codziennych treningach, zapewniając wysoki komfort użytkowania, świetną ergonomię, oraz wysoką jakość wykonania.

 10. TAŚMA TUBE

  25,00 zł
 11. GETRY SENIOR

  30,00 zł
 12. GETRY JUNIOR

  25,00 zł

  Produkt stworzony z myślą o młodych piłkarzach, aby mógł chronić piszczele przed urazami dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału oraz zaangażowania zespołu produkcyjnego. Getry Junior zostały zaprojektowaniu w oparciu o doświadczenie i testy w ogniu prawdziwej rywalizacji, przez co ergonomia i komfort w użytkowaniu stały się priorytetem na równi z bezpieczeństwem gracza. 

 13. GETRY SENIOR /Z PASKAMI/

  30,00 zł
 14. GETRY JUNIOR /Z PASKAMI/

  25,00 zł

  Produkt stworzony z myślą o młodych piłkarzach, aby mógł chronić piszczele przed urazami dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału oraz zaangażowania zespołu produkcyjnego. Getry Junior z Paskami zostały zaprojektowaniu w oparciu o doświadczenie i testy w ogniu prawdziwej rywalizacji, przez co ergonomia i komfort w użytkowaniu stały się priorytetem na równi z bezpieczeństwem gracza. 

 15. KOSZULKA - ZNACZNIK

  35,00 zł