Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 41

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. BLUZA POLAROWA ESSENTIAL UHLSPORT

  219,00 zł

  BLUZA POLAROWA ESSENTIAL UHLSPORT jest idealnym wyborem dla pnącego się po stopniach kariery zawodnika, którego celem jest wygrana. Poprzez najnowsze technologie marka trzyma najwyższe standardy, pomagając przy osiągnięciu pierwszego miejsca na drodze sportowca.

 2. BLUZA ZAPINANA LIGA 2.0 CLASSIC UHLSPORT

  169,00 zł

  Wyrób ukierunkowany do szerokiego grona miłośników i entuzjastów sportowych. BLUZA ZAPINANA LIGA 2.0 CLASSIC UHLSPORT przedstawia wysoką klasę z uwagi na wysoką ergonomię oraz jakość wykonania.

  - W połowie asymetryczny wzór LIGA, szwy wewnętrzne.
  - Wewnątrz miękki materiał.
  - Kołnierz ze stójką w kształcie litery U.
  - Wewnątrz wieszak oraz naszywka z miejscem na imię.
  - Zapinane kieszenie.
  - Elastyczne obszycie rękawów.
  - W pasie elastyczny, regulowany sznurek.
  - Nadruk uhlsport na lewym ramieniu.
  - Wyhaftowany napis uhlsport na piersi oraz logo na tyle kołnierzyka.

  100% poliester

 3. BLUZA REPREZENTACYJNA LIGA 2.0 UHLSPORT

  249,00 zł

  Wyrób ukierunkowany do szerokiego grona miłośników i entuzjastów sportowych. BLUZA REPREZENTACYJNA LIGA 2.0 UHLSPORT przedstawia wysoką klasę z uwagi na wysoką ergonomię oraz jakość wykonania.

 4. BLUZA ZAPINANA POD SZYJĄ GOAL UHLSPORT

  199,00 zł

  Wyrób ukierunkowany do szerokiego grona miłośników i entuzjastów sportowych. BBLUZA ZAPINANA POD SZYJĄ GOAL UHLSPORT przedstawia wysoką klasę z uwagi na wysoką ergonomię oraz jakość wykonania.

 5. BLUZA REPREZENTACYJNA GOAL UHLSPORT

  269,00 zł

  BLUZA REPREZENTACYJNA GOAL UHLSPORT jest idealnym wyborem dla pnącego się po stopniach kariery zawodnika, którego celem jest wygrana. Poprzez najnowsze technologie marka trzyma najwyższe standardy, pomagając przy osiągnięciu pierwszego miejsca na drodze sportowca.

 6. BLUZA ZAPINANA + SPODNIE ESSENTIAL CLASSIC UHLSPORT

  179,00 zł

  Kolekcja sportowa UHLSPORT ESSENTIAL jest stworzona dla wszystkich aktywnych osób które lubią komfort i elegancję w jednym. Trwałość i funkcjonalność materiału sprawiają że odzież UHLSPORT jes jak druga skóra z którą trudno się rozstać. To odzież która doskonale dopasowuję się do wymagań użytkownika i sprawia że każdy sportowiec docenia wszystkie jej walory.

 7. BLUZA ZAPINANA MATCH CLASSIC WOMEN UHLSPORT

  175,00 zł
 8. BLUZA REPREZENTACYJNA MATCH WOMEN UHLSPORT

  249,00 zł
 9. BLUZA ZAPINANA POD SZYJĄ MATCH WOMEN UHLSPORT

  229,00 zł
 10. BLUZA ZAPINANA POD SZYJĄ LIGA 2.0 UHLSPORT

  209,00 zł

  Wyrób ukierunkowany do szerokiego grona miłośników i entuzjastów sportowych. BLUZA ZAPINANA POD SZYJĄ LIGA 2.0 UHLSPORT przedstawia wysoką klasę z uwagi na wysoką ergonomię oraz jakość wykonania.

 11. BLUZA ESSENTIAL UHLSPORT

  199,00 zł

  Wyrób ukierunkowany do szerokiego grona miłośników i entuzjastów sportowych. BLUZA ESSENTIAL UHLSPORT przedstawia wysoką klasę z uwagi na wysoką ergonomię oraz jakość wykonania.

 12. BLUZA ZAPINANA SCORE CLASSIC UHLSPORT

  149,00 zł

  BLUZA ZAPINANA SCORE CLASSIC UHLSPORT jest idealnym wyborem dla pnącego się po stopniach kariery zawodnika, którego celem jest wygrana. Poprzez najnowsze technologie marka trzyma najwyższe standardy, pomagając przy osiągnięciu pierwszego miejsca na drodze sportowca.

 13. BLUZA Z KAPTUREM STREAM 3.0 UHLSPORT

  219,00 zł

  BLUZA Z KAPTUREM STREAM 3.0 UHLSPORT jest idealnym wyborem dla pnącego się po stopniach kariery zawodnika, którego celem jest wygrana. Poprzez najnowsze technologie marka trzyma najwyższe standardy, pomagając przy osiągnięciu pierwszego miejsca na drodze sportowca.

 14. BLUZA ZAPINANA POD SZYJĄ STREAM 3.0 UHLSPORT

  189,00 zł

  BLUZA ZAPINANA POD SZYJĄ STREAM 3.0 UHLSPORT jest idealnym wyborem dla pnącego się po stopniach kariery zawodnika, którego celem jest wygrana. Poprzez najnowsze technologie marka trzyma najwyższe standardy, pomagając przy osiągnięciu pierwszego miejsca na drodze sportowca.

 15. BLUZA ZAPINANA STREAM 3.0 CLASSIC UHLSPORT

  129,00 zł

  BLUZA ZAPINANA STREAM 3.0 CLASSIC UHLSPORT jest idealnym wyborem dla pnącego się po stopniach kariery zawodnika, którego celem jest wygrana. Poprzez najnowsze technologie marka trzyma najwyższe standardy, pomagając przy osiągnięciu pierwszego miejsca na drodze sportowca.