Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 17

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. GETRY TUBE IT

  39,00 zł
 2. Getry Adidas REFEREE 16 SOCKS

  39,95 zł

  Getry REFEREE 16 idealnie sprawdzają się podczas ciężkich meczy na murawie. Dzięki nim sędzia ma zapewniane dobrą ergonomię i komfort utrzymujący się przez całe spotkanie.

 3. Skarpety CLASSIC SOCK Nike

  34,00 zł

  Skarpety doskonale dopasowujące się do kształtu stopy oraz wspierające zawodnika podczas najtrudniejszych sparingów. Technologia wytwarzania została zwrócona w stronę ergonomii, trwałości oraz komfortu użytkowania.

 4. Getry Piłkarskie CLASSIC II SOCK Nike

  34,00 zł

  Getry Piłkarskie CLASSIC II SOCK idealnie sprawdzają się przy ciężkich treningach na murawie. Przy zastosowaniu sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnych zastosowań getry bez wątpienia są najlepszym wyborem dla młodego talentu.

 5. Getry Piłkarskie MATCHFIT SOCK Nike

  59,00 zł

  Getry Piłkarskie  MATCHFIT SOCK idealnie sprawdzają się przy ciężkich treningach na murawie. Przy zastosowaniu sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnych zastosowań getry bez wątpienia są najlepszym wyborem dla młodego talentu.

 6. SKARPETOGETRY TEAM ESSENTIAL UHLSPORT

  59,00 zł
 7. GETRY BAMBINI UHLSPORT

  35,00 zł
 8. SKARPETOGETRY UCISKOWE UHLSPORT

  149,00 zł
 9. SKARPETOGETRY TEAM PRO UHLSPORT

  59,00 zł
 10. TAŚMA TUBE

  25,00 zł
 11. SKARPETOGETRY TEAM PRO ESSENTIAL UHLSPORT

  39,00 zł
 12. SKARPETOGETRY TEAM PERFORMANCE UHLSPORT

  69,00 zł
 13. GETRY JUNIOR /Z PASKAMI/

  25,00 zł

  Produkt stworzony z myślą o młodych piłkarzach, aby mógł chronić piszczele przed urazami dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału oraz zaangażowania zespołu produkcyjnego. Getry Junior z Paskami zostały zaprojektowaniu w oparciu o doświadczenie i testy w ogniu prawdziwej rywalizacji, przez co ergonomia i komfort w użytkowaniu stały się priorytetem na równi z bezpieczeństwem gracza. 

 14. GETRY SENIOR /Z PASKAMI/

  30,00 zł
 15. GETRY JUNIOR

  25,00 zł

  Produkt stworzony z myślą o młodych piłkarzach, aby mógł chronić piszczele przed urazami dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału oraz zaangażowania zespołu produkcyjnego. Getry Junior zostały zaprojektowaniu w oparciu o doświadczenie i testy w ogniu prawdziwej rywalizacji, przez co ergonomia i komfort w użytkowaniu stały się priorytetem na równi z bezpieczeństwem gracza.