Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 16

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. KURTKA DESZCZOWA GOAL

  269,00 zł

  Użycie sprawdzonych technik wytwarzania, lat praktyki oraz wdrożenia nowych projektów zaowocowało wytworzeniem Kurtki Deszczowej Goal - produktu spełniającego wymagania sportowego świata. Wysokiej klasy materiały, świetna ergonomia oraz duży komfort są flagowymi cechami kurtki.

 2. KURTKA TRENERSKA MATCH

  405,00 zł

  Kurtka Trenerska Match została zaprojektowana przez Uhlsport charakteryzuje się świetną ergonomią i wysoką jakością komponentów, co sprawia, że ubiór będzie idealnie pasował do trenera.

 3. KURTKA ESSENTIAL TEAM

  349,00 zł
 4. KURTKA ZIMOWA ESSENTIAL

  599,00 zł
 5. KURTKA ESSENTIAL SOFTSHELL

  439,00 zł
 6. KURTKA PIKOWANA

  505,00 zł
 7. DŁUGA KURTKA ESSENTIAL ULTRA LITE DOWN UHLSPORT

  319,00 zł

  Lekka, długa kurtka z kapturem Dwie kieszenie na zamek Elastyczne obszycia na dole rękawów i na dole kurtki Nadruk uhlsport na klatce piersiowej

 8. KURTKA DESZCZOWA GOAL UHLSPORT

  249,00 zł

  KURTKA DESZCZOWA GOAL UHLSPORT została zaprojektowana przez Uhlsport charakteryzuje się świetną ergonomią i wysoką jakością komponentów, co sprawia, że ubiór będzie idealnie pasowałdla każdego zawodnika.

 9. KURTKA ESSENTIAL TEAM UHLSPORT

  349,00 zł

  KURTKA ESSENTIAL TEAM UHLSPORT została zaprojektowana przez Uhlsport charakteryzuje się świetną ergonomią i wysoką jakością komponentów, co sprawia, że ubiór będzie idealnie pasował dla każdego zawodnika.

 10. KURTKA ESSENTIAL SOFTSHELL UHLSPORT

  439,00 zł

  KURTKA ESSENTIAL SOFTSHELL UHLSPORT została zaprojektowana przez Uhlsport charakteryzuje się świetną ergonomią i wysoką jakością komponentów, co sprawia, że ubiór będzie idealnie pasował dla każdego zawodnika.

 11. KURTKA DESZCZOWA LIGA 2.0 UHLSPORT

  219,00 zł

  Użycie sprawdzonych technik wytwarzania, lat praktyki oraz wdrożenia nowych projektów zaowocowało wytworzeniem produktu spełniającego wymagania sportowego świata. Wysokiej klasy materiały, świetna ergonomia oraz duży komfort są flagowymi cechami KURTKI DESZCZOWEJ LIGA 2.0 UHLSPORT.

 12. KURTKA DESZCZOWA STREAM 3.0 UHLSPORT

  199,00 zł

  KURTKA DESZCZOWA STREAM 3.0 UHLSPORT przeznaczona dla piłkarzy, aby mogli w każdych warunkach rozwijać umiejętności. Dzięki powłoce wodoodpornej żaden deszcz nie jest straszny, a ergonomia, trwałość i komfort pozwalają na efektywną rozgrywkę.

 13. KURTKA DESZCZOWA SCORE UHLSPORT

  169,00 zł

  KURTKA DESZCZOWA SCORE UHLSPORT przeznaczona dla piłkarzy, aby mogli w każdych warunkach rozwijać umiejętności. Dzięki powłoce wodoodpornej żaden deszcz nie jest straszny, a ergonomia, trwałość i komfort pozwalają na efektywną rozgrywkę.

 14. DŁUGA KURTKA ESSENTIAL ULTRA LITE DOWN UHSLPORT

  319,00 zł

  DŁUGA KURTKA ESSENTIAL ULTRA LITE DOWN UHSLPORT została zaprojektowana przez Uhlsport charakteryzuje się świetną ergonomią i wysoką jakością komponentów, co sprawia, że ubiór będzie idealnie pasował do każdego.

 15. Kurtka ESSENTIAL ULTRA LITE DOWN

  369,00 zł