Zestawy

Firma RitmoSport oferuje Tobie i Twojej drużynie profesjonalne zestawy piłkarskie. Przy stałej współpracy oferujemy klubom i drużynom specjalne rabaty na zakup strojów meczowych, treningowych adidas, NIKE, uhlsport dla piłkarzy.

Przedstawiamy ofertę związaną z zestawami definiowanymi dla piłkarzy. Tworzone przez nas komplety charakteryzują się świetną synergią i pozwalającą w pełni wczuć się w klimat meczu. Współpraca, którą utrzymujemy z poszczególnymi firmami pozwoliła wybrać nam najlepsze egzemplarze produktów, które pozwolą zoptymalizować trening oraz dostosować się do indywidualnego zawodnika tworząc jedność, tak istotną podczas współzawodnictwa. Poprzez nowatorskie technologie oraz sprawdzone wzorce projektowe można było uzyskać zmaksymalizowane efekty, a pozytywne opinie tylko to potwierdzają. Bez względu na to czy w zestawie będzie obecna koszulka, spodenki, buty czy jakakolwiek kurtka, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość i konkurencyjne ceny. RitmoSport wyszło z założeniem, iż talent oraz ciężka praca są tym, co utożsamiane jest bezpośrednio z piłką nożną, dlatego wybór padł na najlepszych w tej branży, mając na uwadze dobro oraz sukcesy przyszłych mistrzów. Z całą pewnością można rzec, że droga, którą podążamy prowadzi jedynie ku lepszemu i właśnie to pragniemy zaoferować szerokiej klienteli. Mamy nadzieję, iż zaproszenie do współpracy pozwoli na długoterminową kooperację pozwalającą nam odkryć Twoje preferencje i pomóc przy doborze właściwych rzeczy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. ZESTAW MECZOWY SCORE UHLSPORT

  139,00 zł

  Zestaw bramkarski zawierajacy: Koszulkę SCORE Spodenki SCORE Warstwę bazową z ochraniaczami Skarpetogetry SCORE w rozmiarze 3336

 2. BLUZA ZAPINANA + SPODNIE ESSENTIAL CLASSIC UHLSPORT

  179,00 zł

  Kolekcja sportowa UHLSPORT ESSENTIAL jest stworzona dla wszystkich aktywnych osób które lubią komfort i elegancję w jednym. Trwałość i funkcjonalność materiału sprawiają że odzież UHLSPORT jes jak druga skóra z którą trudno się rozstać. To odzież która doskonale dopasowuję się do wymagań użytkownika i sprawia że każdy sportowiec docenia wszystkie jej walory.

 3. KOSZULKA MECZOWA + SPODENKI MECZOWE MATCH

  139,00 zł

  Koszulka Meczowa + Spodenki Meczowe Match to idealny zestaw dla każdego zawodnika pragnącego zdobyć najwyższe tytuły, charakteryzujący się świetną ergonomią, dużą odpornością na otarcia oraz wysoką jakością wykonania. 

 4. KOMPLET BRAMKARSKI TOWER JUNIOR UHLSPORT

  299,00 zł
 5. KOMPLET BRAMKARSKI SCORE JUNIOR UHLSPORT

  299,00 zł

  Koszulka bramkarska z długim ochraniaczem łokcia i długimi spodniami z ochranaiczami.